Osmdesát firem mohou studenti poznat za dva dny, aneb štěstí přeje připraveným

Mnoho firem hledá šikovné absolventy technických oborů. Před výběrem budoucí kariéry je dobré firmy trochu poznat. Studenti nemusí ztrácet čas hledáním, která firma jim nabídne nejlepší start. Mohou si vybrat skvělou kariéru osobně!

O strojaře, informatiky a elektrotechniky mají firmy velký zájem již během studia! Na fakultu strojní a elektrotechnickou přijdou 20. a 21. dubna 2022 zástupci osmdesáti renomovaných firem. Seznámí studenty s novinkami v moderním strojírenství,  elektrotechnice a informatice. Při přednáškách, u prezentačních stolků a v diskuzích se studenti dozví všechno o profesním uplatnění a perspektivách. Zástupci firme budou studentům k dispozici od 8.00 do 16.00 hodin, po oba dva dny, na chodbách u poslucháren Fakulty strojní ČVUT a Fakulty elektrotechnické ČVUT.

Tisková zpráva je ke stažení ZDE.